Přespolní běh - Okolo frenštátských můstků

19.10.2009 21:07

 Oddíl běžeckého lyžování TJ Frenštát p. R. informuje:

 

Dne 3. 10 . 2009, za krásného podzimního dne, se uskutečnil již tradiční běh „Okolo frenštátských můstků“, který každoročně pořádá oddíl běžeckého lyžování TJ Frenštát p.R.

 

Na tratích dlouhých od 500 m do 8 km se utkalo 73 závodníků v 13 kategoriích. Novinkou letošního závodu byla i kategorie netrénovaní, do které se mohli přihlásit všichni bez rozdílu věku a pohlaví.

 

Mezi naše nejúspěšnější závodníky v tomto závodě patřili: N. Mynářová (2. místo), B. Holub (1. místo), J. Adamčíková (3. místo), M. Knápková (2. místo).

 

Podzimní běžecká sezóna se nám pěkně rozbíhá, ale my už myslíme na svou hlavní sezónu - zimu. Pečlivě se účastníme všech přespolních běhů a těšíme se na první letošní sníh.

 

Do svých řad zveme zájemce všech věkových kategorií o tento krásný sport. Informace o trénincích najdete na internetových stránkách oddílu : www:skifren.cz . Na těchto stránkách se také můžete informovat o veškerém dění v oddíle, shlédnou fotografie ze závodů i letního soustředění a vyhledat podrobné výsledkové listiny jednotlivých závodů.

 

Vždyť kdo se jednou na běžky postavil a vyrazil vstříc bílé stopě neodolá a vyráží znovu. A kdo si netroufá sám ať přijde mezi nás. Zkušení trenéři běžeckého lyžování všem ochotně poradí.

 

L. Besedová